newsy

zespół rockowy
03 lipca 2014 by denis
Deluxe w Kazimierzu
Tym razem zespół Deluxe zagra w Kazimierzu nad Wisłą. Koncert odbędzie się w ramach "Wakacyjnej Sceny Bluesa" Zagramy trochę bardziej na bluesowo, choć oczywiście nie zabraknie sztandarowych numerów z naszego repertuaru jak choćby Highway to Hell - AC/DC, Wishing Well - Free oraz oczywiście naszych autorskich kawałków. Impreza odbędzie się na terenie hotelu "Zajazd Piastowski", poczatek godzina 19.00, wstęp WOLNY!!! ZAPRASZAMY!!
zloty motocyklowe

11 maja 2014 by denis
Warsztaty muzyczne i Koncert Deluxe w Warszawie!!
Rockowe klasyki w wykonaniu zespołu Deluxe zabrzmią na Bielanach w ramach cyklu „Muzyka na Wrzecionie” 16 maja w Mediatece Start-Meta odbędzie się drugi koncert z cyklu „Muzyka na Wrzecionie”. Na scenie pojawi się grupa Deluxe – młody polski zespół rockowy z Lublina. Artyści zaprezentują swoje autorskie kompozycje oraz własne aranżacje niezapomnianych utworów muzyki rockowej takich wykonawców jak AC DC, Whitesnake, Cream, Bad Company, Led Zappelin czy Lenny Kravitz. Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.00 w Mediatece Start-Meta, ul. Szegedyńska 13. Wstęp wolny. Koncert zostanie poprzedzony warsztatami wokalno-instrumentalnymi dla bielańskiej młodzieży gimnazjalnej i licealnej, które odbędą się w dniach 12 i 16 maja 2014 r. w godz. 17.00-19.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy pod numerem tel. (22) 291 44 61.
zloty motocyklowe

zloty motocyklowe

10 stycznia 2014 by fidas
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w niedziele 12 stycznia 2014 w Puławach!
XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. WOŚP zbiera na zakup specjalistycznego sprzętu dla Dziecięcej Medycyny Ratunkowej oraz Godnej Opieki dla Seniorów. Impreza rozpocznie się w sali widowiskowej Domu Chemika koncertem kapeli DELUXE o godzinie 15.00.

zloty motocyklowe

22 grudnia 2013 by denis
Kochani!!Chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Zatem ... dużo ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzą Deluxy!!

rockowy zespół

13 sierpień 2013 by fidas
Dożynki Radawiec. 1 wrzenia 2013 (niedziela) Lotnisko Radawiec k/Lublina, godz: 15:45-22:00, wspęp wolny.

rockowy zespół

info

zespół rockowy

Energia i klasyczny rockowy klimat, to określenia idealnie pasujące do naszego zespołu. Wszyscy posiadamy duże doświadczenie koncertowe, obycie sceniczne i talent do rozkręcania dobrej rockowej imprezy. Świadczą o tym żywiołowe koncerty, a muzyka grana prosto z serc i ducha udziela się publiczności. Wykonujemy utwory własne oraz covery rockowe i bluesowe. W naszym repertuarze poza autorskimi kompozycjami znajdują się niezapomniane utwory rockowych mega gwiazd np.: AC DC, Whitesnake, Cream, Bad Company, Joe Bonamassa, Led Zappelin, Jef Beck, Kansas, Kings X, Lenny Kravitz itd.
W zależności od potrzeb organizatorów mamy różne opcje koncertowe : - koncert rockowy składający się wyłącznie z naszych kompozycji (około godziny) - koncert składający się z własnych kompozycji i coverów (od godziny do trzech godzin) Media. Materiały dla mediów i organizatorów koncertów Deluxe. Do pobrania plakaty i informacje prasowe. Wszystko w zakłdce KONCERTY.

Do czytania. W tym miejscu znajdziesz teksty Twoich ulubionych utworów Deluxe. "To twoje życie", "Powiesz", "Moje przeznaczenie" i wiele innych. więcej>>

galeria

zespół rockowy zespół rockowy zespół rockowy koncert rockowy zespół rockowy koncert rockowy

deluxe site

Ta strona jest jedyną autoryzowaną przez zespół oraz management oficjalną witryną DELUXE

  • © photos by Artur Mulak
  • © logo zespołu Deluxe by Artur Jasiński
  • © copyright 2011 by Michał Denis & Marcin Fidecki.

kontakt

W sprawach koncertów prosimy kontaktować się z menagerem zespołu Deluxe.

adres: Lublin, Poland
telefon: +48 603-301-114
imię: Justyna Żukowska
e-mail:jzukowska@onet.eu